Wirtualny
spacer

Junior Architekt

Jak zaaplikować?

  • Koniecznie podeślij do nas swoje CV na rekrutacja@schwitzkegorski.pl

Zakres obowiązków:

  • .opracowywanie projektów wykonawczych wnętrz handlowych
  • wsparcie zespołu architektów we wszystkich bieżących zadaniach projektowych
  • współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu projektowego

Co oferujemy?

  • pracę w pełnym wymiarze godzin i rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb
  • ​wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • rozwojową pracę przy projektach dla czołowych marek na rynku polskim i zagranicznym
  • pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy
  • świetne biuro z dobrą atmosferą zlokalizowane w Krakowie

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość programów Revit, AutoCAD
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (poziom komunikacji min. B2/C1)
  • mile widziana znajomość programów Sketchup, Photoshop, Enscape, ArchiCAD
  • mile widziane zainteresowanie VR/AR
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu wnętrz

*Pamiętaj o zawarciu klauzuli o ochronie danych osobowych RODO w swoim CV.

Zamknij