Wirtualny
spacer

SCHWITZKE GÓRSKI

Projektujemy wyjątkowe doświadczenia. Kreujemy koncepty. Projektujemy obiekty handlowe. Od blisko dekady tworzymy wielokrotnie nagradzane projekty dla szeroko rozumianych sektorów RETAIL, HoReCa i Office. W centrum naszych działań stawiamy Customer Experience 2.0 i w jego duchu planujemy przestrzenie nie tylko ergonomiczne i zgodne z trendami, ale przede wszystkim wzmacniające wyjątkowe doświadczenie marki i komunikujące jej wartości.

Kompleksowo wspieramy naszych klientów: od określenia oczekiwań i strategii CX, przez koncepty kreatywne, projekty przebudów obiektów, projekty wykonawczy, aż po wsparcie na etapie wdrożeń. Nasze kompetencje to nie tylko projektowanie, ale także złożone badania mające na celu poznanie potrzeb konsumentów. Wdrażamy również rozwiązania technologiczne z zakresu Digital w sposób immersyjny z wizerunkiem i doświadczeniem marki. Pracujemy w oparciu o Design Thinking i Customer Centered Design.

W 2019 roku zrealizowaliśmy prawie 200 projektów dla klientów takich jak LPP, Martes Sport, Media Expert, Media Markt, VOX, Makarun, ISTO, Nakielny, Awiteks, Bank Pekao SA, VIRGIN, Hollister, Action, Lagardere, Medicine, Wojas, Komfort

Powrót do strony głównej

Strona korzysta z cookie / ciastek w celu realizacji usług zgodnie z dokumentem Polityka prywatności.

Zamknij