Wirtualny
spacer

Bakery

Restauracje i kawiarnie Warszawa 2023

Tworząc koncept Bakery skupiliśmy się na produkcie jakim jest słodkie Panettone - niezwykłe ciasto z okolic Mediolanu zagłębione w tradycji i kulturze Włoch. Jego wnętrze złożone z przeróżnych rodzajów kandyzowanych cytryn, pomarańczy, rodzynek zainspirowało nas do stworzenia kolorystyki wnętrza - widocznej w specjalnie zaprojektowanych płytkach, czy wykończeniu frontu lady. Dopełnieniem kolorystyki było dodanie zielonych akcentów (inspirowanych włoskimi ziołami), a także miedzi, którą odnajdziemy we włoskich naczyniach, w całości tworząc zarówno energiczny, jak i elegancki wizerunek kawiarni.

W koncepcie spotkamy także otwartą kuchnię, w której klienci mogą obserwować ręczną pracę piekarzy, zarówno z poziomu stolika, jak i z samej witryny, doskonale uwidaczniającej wnętrze z dzielnicy Powiśle. Zadbaliśmy także o strefę konsumpcji, gdzie postawiliśmy na wygodne fotele i krzesła, które swoją teksturą, kolorem oraz wygodą mają zachęcać do zostania w lokalu i skosztowania menu.

Patrząc w górę dostrzeżemy dużą ilość kuli świetlnych stanowiących główny punkt oświetlenia lokalu, jednocześnie podkreślając wspomnianą inspirację Panettone, które dojrzewa i wyrasta w pozycji wiszącej odwróconej kuli.

 

Poprzedni Powrót do listy projektów Powrót do strony głównej

Strona korzysta z cookie / ciastek w celu realizacji usług zgodnie z dokumentem Polityka prywatności.

Zamknij