Wirtualny
spacer

Bank Pekao S.A.

Retail Warszawa 2022

Wybór metodologii naszej pracy z marką Pekao zapoczątkowało zwycięstwo w zorganizowanym konkursie na stworzenie placówki przyszłości, która kompleksowo miała być dopasowana do różnych powierzchni oddziałów, specjalnych zabudów, czy wysp (dostosowanych pod centra handlowe, czy uczelnie). W projekcie Banku Pekao SA odpowiadaliśmy za:

  • autorstwo nowego konceptu placówek detalicznych
  • projekt wykonawczy i budowalny
  •  nadzór autorski nad całością inwestycji

Warto zaznaczyć, że projekt wyłaniał określone strefy, które odpowiadały za różne funkcje pełnione przez bank (np. strefa wejścia, strefa aktywności, strefa kids, pokoje spotkań itp.) – które w całości miały ukazać przyjazny aspekt odwiedzanej placówki dla różnych grup. Stworzony koncept oparliśmy o wartości tj. polskość, wspólnota, wsparcie w rozwoju, które w swojej złożoności mają łączyć pokolenia, korespondować z trendami, wyróżniać sprawczość i dynamikę, a przede wszystkim wywoływać pozytywne emocje.

Kwestią, która odzwierciedlała pomysł na projekt było znalezienie części wspólnej, która łączy Polaków, a także jest ich dumą narodową. Idealnym zespoleniem tych obszarów według naszego biura była natura oraz polskie krajobrazy uzupełnione o polski design. Placówka przede wszystkim miała być przyjazna, a stworzony design ponadczasowy, oparty o naturę – naturalne materiały, stonowana kolorystyka.

Poprzedni Następny Powrót do listy projektów Powrót do strony głównej

Strona korzysta z cookie / ciastek w celu realizacji usług zgodnie z dokumentem Polityka prywatności.

Zamknij