Wirtualny
spacer

Rituals

Retail Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Poznań 2021, 2022

Marka Rituals Cosmetics we współpracy z biurem Schwitzke Górski otworzyło swoje pierwsze sklepy w Polsce. Ofertę dotychczas dostępną w perfumeriach Douglas i Sephora czy sklepie internetowym marki, będzie można w pełnym wymiarze poznać w firmowych salonach. Pierwszy z nich o powierzchni około 150m2 właśnie otworzył się w Warszawie w galerii Westfield Arkadia, kolejny w Sadybie (Warszawa), a wkrótce otwarcie w Galerii Bałtyckiej (Gdańsk).

Biuro Schwitzke Górski odpowiedzialne było za kompleksowe wdrożenie zunifikowanego na skalę Europy konceptu marki. Do zakresu prac należało przygotowanie projektów wykonawczych, w tym dopasowanie projektu koncepcyjnego do przepisów prawa lokalnego i wybudowanie lokalu pod klucz wraz z koordynacją Project Management.

To już kolejny zagraniczny klient, dla którego Schwitzke Górski koordynuje proces budowlany, kontynuując tym samym rozwój kompleksowych usług dla marek, obejmujący nie tylko projektowanie wyjątkowych doświadczeń, a także wdrożenia konceptowe i prace budowlane. Cały proces pracy z marką Rituals był wyjątkowy, ponieważ ze względu na covidowe ograniczenia odbywał się zdalnie, a pomimo tego przebiegł bezproblemowo. Koncept został w zasadzie zaimplementowany w hybrydowym modelu współpracy, którego przetestowana już przez Schwitzke Górski sprawność otwiera drzwi do polskiego rynku markom z całego świata.

Głównym założeniem było przygotowanie i przeprowadzenie całej inwestycji w taki sposób, aby inwestor odebrał klucze do lokalu, który wymaga z jego strony jedynie zatowarowania. Dzięki temu przygotowanie sklepu do przyjęcia pierwszych klientów przebiega sprawnie i terminowo, a marka mogła skupić się na działaniach komunikacyjnych i marketingowych związanych z otwarciem i wejściem na Polski rynek.

O projekcie w mediach: Retail.net 

Zakres współpracy:

  • due delligence
  • autoryzacja projektów na rynek polski
  • projekt wykonawczy
  • project management
  • wykonawstwo "pod klucz"

 

Poprzedni Następny Powrót do listy projektów Powrót do strony głównej

Strona korzysta z cookie / ciastek w celu realizacji usług zgodnie z dokumentem Polityka prywatności.

Zamknij