Michał Górski

CEO of Schwitzke Górski

Biografia

Rodowity krakowianin, rocznik 1978. Absolwent wydziału Architektury i urbanistyki na Politechnice Krakowskiej, i kierunku MBA na Polish Open University w Krakowie. Od 2003 roku pracuje w zawodzie architekta, od 2006 r. związany jest z grupą Schwitzke GmbH, tworząc jej polską filię z siedzibą w Krakowie.

Specjalizacja

Jako dyrektor zarządzający „Schwitzke Górski”, Michał Górski wraz z zespołem kreuje nowe standardy punktów sprzedaży i punktów handlowych i usługowych na Polskim i Europejskim rynku. Każdego roku ponad 200 projektów ma swoje otwarcia. Ta liczba wciąż rośnie, tak jak rośnie zapotrzebowanie na profesjonalną obsługę w każdej branży. Główni klienci grupy „Schwitzke Górski” to marki sektora modowego, jak choćby LPP, WOJAS, MIG, KOMFORT, i wielu innych. Realizujemy również projekty w branży gastronomicznej, usługach biurach. Nasze doświadczenia biorą się z projektów obiektów w małej i wielkiej skali - centrów handlowych, hoteli do małych punktów sprzedaży. Polscy klienci grupy Schwitzke Górski, podobnie jak międzynarodowi klienci, otrzymują pełnowymiarowy produkt zawierający kompletną koncepcję rebrandingową, projekt aż po realizację „pod klucz”.

Schwitzke &  PARTNER

Schwitzke & Partner to całościowe podejście do designu, bogate know-how i stuprocentowe identyfikowanie się z modelami biznesowymi klientów. Założyciele grupy, bracia Karl i Klaus Schwitzke podkreślają, że projekt nie jest celem samym w sobie, a jedynie częścią polityki danej marki i elementem jej sukcesu. Kompleksowe usługi projektowania przestrzeni handlowych w wykonaniu grupy specjalistów ze Schwitzke & Partner to pełna analiza DNA i tożsamości marki oraz koncentrowanie się na strategii i grupie docelowej. Dysponując tak szeroką wiedzą o kliencie i jego potrzebach, projektanci Schwitzke & Partner przystępują do nadania wnętrzom nowej twarzy, sprawiając, że rozpoznawalne staje się już nie tylko logo marki, ale również charakterystyczne, odzwierciedlające gusta klientów wnętrza sklepów.